Vizuális ellenőr / operátor

DELTAPLAST Zrt.

6000 Kecskemét, Mártírok útja 2.

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

A DELTAPLAST Kecskemét egyik legnagyobb, 100% magyar tulajdonban lévő vállalata. Az elmúlt 30 évünk alatt folyamatos fejlesztéseinkkel dinamikus növekedést értünk el, így váltunk mára a hazai PET előforma, illetve a nemzetközi gépkocsi alkatrész gyártás meghatározó szereplőjévé.

Főbb feladatok, munkák:

·         műszak elején mindig el kell olvasnod a munkautasítást, amit a "meósok" külön be is tanítanak

·         a műanyag alkatrészeket általában robot teszi majd Neked, de előfordul olyan, hogy kézzel kell kivenni a fröccsöntő szerszámból

·         az elkészült alkatrészeket teljesen át kell nézned, összehasonlítani a mintával és amennyiben szükséges az előírt utómunkát is Neked kell majd végezni (például: sorjátlanítás oldalcsípővel/szikével, felület törölgetés, fémalkatrész bepattintás)

·         ha úgy látod, a termék nem megfelelő, azt ki kell selejtezned

·         az anyagmozgató kollégák hozzák majd Neked a vevő által előírt zacskót, dobozt, raklapot, de számolni tudnod kell, hogy biztosan az előírt mennyiséget csomagold el a dobozba

·         néha állva, máskor pedig ülve kell majd dolgoznod (néhány esetben tetszés szerint tudod váltogatni is a testhelyzeteket a nap folyamán)

·         a gépek tempója könnyen megszokható, a műanyag alkatrészek pedig könnyűek

·         az elkészült dobozok bőven 10kg alatt vannak és csupán 4-5 lépésnyire kell őket vinned a raklapig

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         vállald a többműszakos munkarendet (nálunk éjszakai és hétvégi munkavégzés is van)

·         láss jól, hogy az apró hibákat is észre tudd venni a terméken

·         dolgozz pontosan, legyél szavahihető és szorgalmas

Amit kínálunk:

·         az első teljes hónaptól kapsz cafeteriát (nettó 30.000 Ft SzéP Kártyára)

·         kiemelt műszakpótlék vár (40% éjszakai, és 50% szombati munkavégzésre, minden más Mt. szerint)

·         támogatjuk a munkába járásod, ha messzebbről jársz dolgozni (helyközi bérlet: 100%, autó: 15 Ft/km)

·         az eseti túlórákat havonta kifizetjük Neked, nem kell megvárnod a munkaidőkeret végét

·         délelőttös műszakban mentor támogatásával kezdheted a betanulást

·         kollégáink közé könnyen be tudsz illeszkedni

·         nálunk hosszú távon stabil munkahelyed lehet

·         biztonságosan végezheted feladataid

·         nem hagyunk Magadra, mindig van aki segít Neked még a betanulási idő után is

 Egynapos bejelentéssel egy 4 órás "próbanap" keretében lehetőséget biztosítunk, hogy kipróbálj minket, mielőtt végleges döntést hozol.

Felelősséget vállalunk egymásért, tisztelettel fordulunk munkavállalóink felé, elhivatottan dolgozunk közös céljainkért és sikereinkért.